Campus Aalst

  • Bouw: Seppe Willems
  • Lager Onderwijs: Laura De Baene

Campus Brussel

  • Bedrijfsmanagement: Maxime Leurquin
  • Bedrijfsmanagement: Flora Luyckfasseel
  • Bedrijfsmanagement: Olivier Tshinkobo
  • Bedrijfsmanagement: William Vandermercken
  • Business Administration: Paula Martinez Tapia
  • Business Administration: Midas Veraart
  • Business Administration: Eléonore Compère
  • Business Administration: Divya Arathi Kumara Guru
  • Business Administration: Shafaq Sarfraz
  • Business Administration: Evgeniia Sotnichenko
  • Business Administration: Ibrahim Enes Yildirim
  • Business Management: Alexander Cobbaert
  • Business Management: Kristine Berina
  • Business Management: Gaëtan Hendrick
  • Business Management: David King
  • Ergotherapie: Ghizlane Najim
  • Handelsingenieur: Kumiko Steppé
  • Handelswetenschappen: Rachelle Dubois
  • Handelswetenschappen: Simon Thulie
  • Handelswetenschappen: Cihan Uyusmaz
  • Handelswetenschappen: Laetitia Verhoeven
  • Handelswetenschappen: Olga Patce
  • Medische Beeldvorming: Lauren Culleton
  • Medische Beeldvorming: Phebe Gheldof
  • MIBEM / MIBEB: Wim Knaepen
  • MIBEM / MIBEB: Patrisia Costenco
  • Milieu-en preventiemanagement: Linde Thijs
  • Milieu-en preventiemanagement: Asher Serrana
  • Milieu-en preventiemanagement: Enya Vandewoude
  • Milieu-en preventiemanagement: Sofie Wevers
  • Office Management: Luka Roeland
  • Optiek en Optometrie: Tine Vandecasteele
  • Rechten: Hannes Dewaele
  • Secundair Onderwijs: Kimberly Cauwberghs
  • Secundair Onderwijs: Erik Schollaert
  • Toegepaste Informatica: Stijn Pinkhof
  • Toegepaste Informatica: Mohamed Bouzouf
  • Verpleegkunde: Sofie De Dobbeleer
  • Verpleegkunde: Charline Vanhoutte
  • Verpleegkunde: Romain Janssens

Campus Dilbeek

  • Orthopedagogie: Kevin De Block
  • Orthopedagogie: Hannah Hamal
  • Secundair Onderwijs: Ulrich Van Overberghe

Campus Gent

  • Biomedische laboratoriumtechnologie: Joachim Langeraet
  • Energietechnologie: Eliot De Houwer
  • Facilitair management : Aurélie Vanhumbeck
  • Industrieel Ingenieur: Michiel Vancraeyveld
  • Voedings- en dieetkunde: Stephanie De Sterck
  • Voedings- en dieetkunde: Kaat Huycke
  • Voedings- en dieetkunde: Zehlia Zaman

Campus Sint-Niklaas

  • Verpleegkunde: Wim Deswarte
  • Vroedkunde: Annemie Lambrechts
Deel dit met je medestudenten
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn