Algemene Vergadering

Op deze pagina kan je een overzicht vinden van de leden van de Algemene Vergadering tijdens academiejaar 2016-2017.

Op de pagina van de verkiezingsuitslag kan je vinden wie effectief verkozen is en wie plaatsvervanger is.

Campus Aalst

  • Bouw: Willems, Seppe
  • Lager Onderwijs: De Baene, Laura
  • Vastgoed: Demuylder, Jelke

Campus Brussel

  • Bedrijfsmanagement: Leurquin, Maxime
  • Bedrijfsmanagement: Schuermans, Timoh
  • Bedrijfsmanagement: Yalcin, Gabriella
  • Business Administration: Arshi, Alina
  • Business Administration: Galetic, Filip
  • Business Administration: Goldhagen, Robin
  • Business Administration: Hosek, Susanne
  • Business Administration: Kollcaku, Argios
  • Business Administration: Martinez Tapia, Paula
  • Business Management: Alvaro, Montfort
  • Business Management: King, David
  • Business Management: Magabo, Rodgers
  • Business Management: Mulaba, Noella
  • Business Management: Ticu, Andrea
  • Ergotherapie: Moons, Jonas
  • Gezinswetenschappen: Vandepitte, David
  • Gezinswetenschappen: Vos, Ruth
  • Handelsingenieur: Schouppe, Stijn
  • Handelswetenschappen: Eeman, Thomas
  • Lager Onderwijs: Beerens, Wendy
  • Medische Beeldvorming: Gheldof, Phebe
  • MIBEM / MIBEB: Adegbulu, Adesoji
  • MIBEM / MIBEB: Osarumen, Osama i.
  • MIBEM / MIBEB: Pindsle, Sofie
  • Milieu-en preventiemanagement: Thijs, Linde
  • Milieu-en preventiemanagement: Vandewoude, Enya
  • Office Management: Roeland, Luka
  • Rechten: Deketelaere, Sebastiaan
  • Rechten: Timmers, Margot
  • Secundair Onderwijs: De Hoog, Suzan
  • Secundair Onderwijs: Goossens, Lotte
  • Sociaal Werk: Ibnouthen, Hajar
  • Sociaal Werk: Skotnicki, Zoë
  • Sociaal Werk: Verstraeten, Lotte
  • Taal-en Letterkunde: Keijser, Arjan
  • Toegepaste Informatica: DuBois, Rachelle
  • Toegepaste Informatica: Kelchtermans, Robin
  • Toegepaste Informatica: Lalmand, Julien
  • Toegepaste Informatica: Pinkhof, Stijn
  • Toegepaste Informatica: Roozeleer, Wouter
  • Toegepaste Taalkunde: Wijnants, Maarten
  • Verpleegkunde: De Temmerman, Melissa

Campus Gent

  • Biomedische laboratoriumtechnologie: De Pauw, Dorien
  • Biomedische laboratoriumtechnologie: Langeraet, Joachim
  • Energietechnologie: Van Santfoort, Evelien
  • Facilitair management: Emmerechts, Kyani
  • Industrieel Ingenieur: Algoet, Olivier
  • Industrieel Ingenieur: Bohé, Ilse
  • Industrieel Ingenieur: Deleye, Hendrik
  • Industrieel Ingenieur: Leuridan, Hendrik
  • Industrieel Ingenieur: Libert, Olivier
  • Industrieel Ingenieur: Vancraeyveld, Michiel
  • Voedings -en Dieetkunde: De Sterck, Stephanie
  • Voedings -en Dieetkunde: De Witte, Sheila
  • Voedings -en Dieetkunde: Delhaye, Louise

Campus Sint-Niklaas

  • Lager Onderwijs: Van Vaerenbergh, Nele
  • Secundair Onderwijs: Cools, Kevin
  • Secundair Onderwijs: Willems, Jarno
  • Vroedkunde: Damiaens, Saskia
  • Vroedkunde: Lambrechts, Annemie

Was je verkozen (effectief of plaatsvervangend), maar sta je niet op deze lijst? Neem dan aub contact op met het Dagelijks Bestuur!

Deel dit met je medestudenten
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn