Situering

Zoals beschreven in de nota ‘Studentenvertegenwoordiging Odisee en KU Leuven: Structuur 2015-2016’ werden eind april en begin mei rechtstreekse studentenverkiezingen georganiseerd voor de leden van de Algemene Studentenraad (ASR) en de POC/Kernteams.

Op 11 mei kwam de nieuw samengestelde ASR voor de eerste keer samen en verkoos onder zijn leden de mandatarissen.

Deelname aan de verkiezingen

De studenten werden via mail opgeroepen om te stemmen. Na 2 weken werd er nog een herinneringsmail verstuurd naar de studenten die nog niet gestemd hadden.

De deelname aan de stemming:

  • Odisee: 18,07% van de stemgerechtigde studenten
  • KU Leuven, Campus Brussel: 14,51% van de stemgerechtigde studenten
  • KU Leuven, Campus Gent incl. Industriële Wetenschappen Aalst:15,47% van de stemgerechtigde studenten

 In alle entiteiten is de decretale drempel van 10% dus gehaald.

Resultaten voor de ASR en de POC/Kernteams

De studentenvertegenwoordigers hieronder met statuut EF zijn de effectieve leden en zijn verkozen om hun opleiding te vertegenwoordigen in (1) de Algemene Vergadering van de ASR en (2) in de (P)OC of kernteam van hun opleiding. Met betrekking tot die laatste vertegenwoordiging vragen wij aan de betrokken programmadirecteur of opleidingshoofd om deze studenten uit te nodigen voor de desbetreffende vergaderingen.

De studenten die niet verkozen werden kregen statuut PVV (plaatsvervanger) en hebben stemrecht indien het effectieve lid niet aanwezig kan zijn op een vergadering.

Naam Instelling Opleiding Statuut Campus
de Bie, Henricus KU [email protected] Industrieel Ingenieur EF Gent
Van Ooteghem, Frederik KU [email protected] Industrieel Ingenieur EF Gent
Dave, Isha [email protected] Business Administration EF Brussel
Karki, Heena [email protected] Business Administration EF Brussel
de Suys, Jessica [email protected] Business Administration PVV Brussel
Kovács, Lilla [email protected] Business Administration PVV Brussel
Kozljak, Ajla [email protected] Business Administration PVV Brussel
Marelus, Chaya [email protected] Business Administration PVV Brussel
Pedo’ Lopes, Alexia [email protected] Business Administration PVV Brussel
Pyak, Tatyana [email protected] Business Administration PVV Brussel
Rojas Fernandez, Mauricio Javier [email protected] Business Administration PVV Brussel
Schouppe, Stijn [email protected] Handelsingenieur EF Brussel
De Booze, Daan [email protected] Handelsingenieur PVV Brussel
Bazelaire, Alexandre [email protected] Handelswetenschappen EF Brussel
Eeman, Thomas [email protected] Handelswetenschappen EF Brussel
Joris, Audrey [email protected] Handelswetenschappen EF Brussel
Willems, Stefan [email protected] Handelswetenschappen EF Brussel
De Winter, Thomas [email protected] Handelswetenschappen PVV Brussel
Van Middelem, Maarten [email protected] Handelswetenschappen PVV Brussel
Kaes, Joyce [email protected] Letteren EF Brussel
Veneboer, Tessel [email protected] Letteren EF Brussel
Keijser, Arjan [email protected] Letteren PVV Brussel
Luthra, Vineet [email protected] MIBEM / MIBEB EF Brussel
Arunrungruangsri, Sirilak [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
Batool, Amna [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
Bista, Srijana [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
Elueze, Ifeyinwa [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
Igbineweka, Osarumen [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
Lemahieu, Magali [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
O’Sullivan, Claire [email protected] MIBEM / MIBEB PVV Brussel
De Geyter, Klaus [email protected] Milieu-en preventiemanagement EF Brussel
Thijs, Linde [email protected] Milieu-en preventiemanagement PVV Brussel
Pieters, Kim Odisee Agro- en biotechnologie EF Sint-Niklaas
Abdurachmanov, Mansour Odisee Bedrijfsmanagement EF Brussel
Pauwels, Julien Odisee Bedrijfsmanagement EF Brussel
Vercammen, Tes Odisee Bouw EF Aalst
Bertino, Amedeo Odisee Elektromechanica EF Aalst
Matthys-De Zutter, Evert Odisee Elektronica – ICT EF Gent
Mindreau, Rafaël Odisee Elektronica – ICT PVV Gent
Van Santfoort, Evelien Odisee Energietechnologie EF Gent
Moons, Jonas Odisee Ergotherapie EF Brussel
Maddens, Edward Odisee Facilitair management EF Gent
Desmet, Marthe Odisee Facilitair management PVV Gent
Emmerechts, Kyani Odisee Facilitair management PVV Gent
Buyle, Martine Odisee Gezinswetenschappen EF Brussel
Vandepitte, David Odisee Gezinswetenschappen EF Brussel
Waegeman, Elias Odisee Kleuteronderwijs EF Brussel
Dubois, Nathalie Odisee Kleuteronderwijs PVV Aalst
Wauters, Sylvie Odisee Kleuteronderwijs PVV Aalst
De Baene, Laura Odisee Lager Onderwijs EF Aalst
Lebrun, Geert Odisee Lager Onderwijs EF Aalst
Roesems, Joke Odisee Lager Onderwijs PVV Aalst
Geldof, Stef Odisee Medische Beeldvorming EF Brussel
Verhoeven, Laetitia Odisee Office Management EF Brussel
Deloddere, Jessica Odisee Office Management PVV Brussel
Rooselaers, Jolien Odisee Office Management PVV Brussel
Van Spitael, Evi Odisee Office Management PVV Brussel
Baeyens, Wannes Odisee Ontwerp- en productietechnologie EF Gent
Zawada, Olivier Odisee Ontwerp- en productietechnologie PVV Gent
Van Der Hoeven, Debby Odisee Orthopedagogie EF Dilbeek
Vinck, Jeroen Odisee Secundair Onderwijs EF Brussel
Van Puyvelde, Andreas Odisee Secundair Onderwijs EF Sint-Niklaas
Baetens, Maarten Odisee Secundair Onderwijs PVV Brussel
Goossens, Lotte Odisee Secundair Onderwijs PVV Brussel
Ketteridge, Sarah Odisee Secundair Onderwijs PVV Sint-Niklaas
Verbeeck, Stefanie Odisee Secundair Onderwijs PVV Sint-Niklaas
Van Molle, Paco Odisee Sociaal Werk EF Brussel
Dubois, Rachelle Odisee Toegepaste Informatica EF Brussel
Kelchtermans, Robin Odisee Toegepaste Informatica PVV Brussel
Wijnants, Maarten Odisee Toegepaste Taalkunde EF Brussel
Smeesters, Sarah Odisee Vastgoed EF Aalst
Demuylder, Jelke Odisee Vastgoed PVV Aalst
Billens, Gwen Odisee Voedings- en dieetkunde EF Gent
Weytens, Robin Odisee Voedings- en dieetkunde PVV Gent
Lambrechts, Annemie Odisee Vroedkunde EF Sint-Niklaas

Mandatarissen

Dagelijks Bestuur ASR

  • Voorzitter: Thomas Eeman (Handelswetenschappen & Bedrijfsmanagement)
  • Vice-voorzitter: Stefan Willems (Handelswetenschappen)
  • Secretaris: Rachelle DuBois (Toegepaste Informatica)
  • Communicatie: Jeroen Vinck (Secundair Onderwijs)
  • IT: Sam De Bruyn (Toegepaste Informatica)
  • Liason Officer STURA KU Leuven: Stijn Schouppe (Handelsingenieur)

Academische Raad Odisee

  • Jeroen Vinck (Secundair Onderwijs)
  • Jonas Moons (Ergotherapie)
  • Abdurachmanov, Mansour (Bedrijfsmanagement)
  • David Vandepitte (Gezinswetenschappen)
  • Waarnemer: Thomas Eeman (VZ ASR)

Stuurgroep Diversiteit: Alexandre Bazelaire (Handelswetenschappen)

Stuurgroep Onderwijs en Kwaliteit (SGOK): Jonas Moons (Ergotherapie)

Stuurgroep Internationalisering: Amedeo Bertino (Elektromechanica)

Stuurgroep Taalbeleid: Maarten Wynants (Letteren)

Resultaten voor de Studentenvoorzieningen (STUVO)

Sociale Campusraad, Campus Aalst

  • Sylvie Wauters (Kleuteronderwijs)
  • Geert Lebrun (Lager Onderwijs)
  • Sarah Smeesters (Vastgoed)
  • Jelke Demuylder (Vastgoed)

Sociale Campusraad, Campus Gent

Odisee
  • Celine Bastien (Facilitair Management)
  • Gwen Billens (Voedings- en Dieetkunde)
  • Edward Maddens (Facilitair Management)
  • Robin Weytens (Voedings- en Dieetkunde)
KU Leuven
  • Frederik Van Ooteghem (IIW)
  • Remco De Bie (IIW)

 Sociale Campusraad, Campus Waas

  • Stefanie Verbeeck (Secundair Onderwijs)
  • Andreas Van Puyvelde (Secundair Onderwijs)

STUVO-raad

UC (Decretale STUVO-raad) KULLOC (Decentrale raad van de KU Leuven)
Sylvie Wauters (Aalst, BAKO) Thomas Eeman (Brussel, HW)
Elias Waegeman (Brussel, BAKO) Achmed Raihan (Brussel, Letteren)
Stef Geldof (Brussel, MB) Frederik Van Ooteghem (Gent, IIW)
Kusçu Fadime (Brussel, GEZW) Remco De Bie (Gent, IIW)
Jolien Rooselaers (Brussel, OFM)  
Celine Bastien (Gent, FM)  
Gwen Billens (Gent, VDK)
Stefanie Verbeeck (Waas, BASO)
Afgevaardigde ASR: Stefan Willems (vice – voorzitter ASR)
Deel dit met je medestudenten
Email this to someonePrint this pageShare on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedIn